214
70411

VINKYLARE.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
VINKYLARE.

Louis XVI. Fanerad med mahogny, valnöt och lönn. Metallinsats. Rak form med avfasade hörn. Stiliserade inläggningar. Kulfötter. Höjd 52 cm.

Smärre skador.