256
70495

MATTA.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Little wear, minor stains, mothdamages. Machine made fringes.

Obetydligt slitage, smärre fläckar, malskador. Maskinfransar.

Muut tiedot