26
69989

MATTA.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly slightly worn, stains, minor mothdamages. Damaged ends.

Ställvis något slitage, fläckar, smärre malskador. Skadade kortsidor.

Muut tiedot