26
69989

MATTA.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
MATTA.

Partly slightly worn, stains, minor mothdamages. Damaged ends.

Ställvis något slitage, fläckar, smärre malskador. Skadade kortsidor.

Muut tiedot