två stycken snarlika, silver. Gustaf Möllenborg, Stockholm 1847 och 1851. Nyrokoko. Invändigt förgyllda. Snäckformad skål på rund fot på tassfötter. Höjd 10 resp 11 cm.
Smärre lagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui