316
70615

BYRÅ.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Vasarahinta
56 000 SEK
BYRÅ.

A Gustavian commode.

Fanerskador och lagningar, senare lås.

Täydennyslista

Obetydligt maskstunget. Fötternas beslag lösa.