330
70435

Folke Ricklund

(Ruotsi, 1900-1986)
Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Folke Ricklund
(Ruotsi, 1900-1986)

"Ådalsliden"

Signerad Folke Ricklund och daterad -43. Pannå 50 x 60,5 cm.