Muller Freres, Luneville. Frankrike, jugend. Kupa och fot av matterat melerat glas i orange och lila. Montering i smidesjärn. Höjd 31 cm.
Smärre slitage och nagg.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui