357
70673

MATTA.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly worn, dirty, one repair. The ends have a few rows of knots missing.

Ställvis slitage, smutsig, lagning. Kortsidorna saknar några knutrader.

Muut tiedot