376
70711

FÄLLBORD,

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FÄLLBORD,

A Swedish 18th century tilt-top table, by J. Sjölin.

Smärre kantskador och fanerlagningar.