416
70775

MATBORD.

Lähtöhinta
15 000 SEK
1 430 EUR
1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATBORD.

An English 19th century dinner table.

Lagningar, sarger med smärre fanerskador.