445
70835

BYRÅ.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ.

Rokoko, 1700-talets andra del. Fanerad med valnöt. Beslag av mässing. Skiva av vit marmor. Svängd form. Tre lådor. Bredd 107, djup 57, höjd 77,5 cm. Nyckel medföljer.

Senare skiva, beslag och bakstycke, lagningar, fanerskador.