45
70025

PARFYMFLAKONG,

Lähtöhinta
3 000 - 5 000 SEK
291 - 484 EUR
333 - 554 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
PARFYMFLAKONG,

glas och vit marmor, 1800-tal. Konande oktogonal i blått glas med gulmetallsmontering. Pip. På profilerad sockel av vit marmor. Höjd 10 cm.

Små skador.