473
70881

Vilhelm Georg Groth

(Tanska, 1842-1899)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
7 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Vilhelm Georg Groth
(Tanska, 1842-1899)

Skymningsfiske

Signerad Vilhlm Groth och daterad 1874. Duk 80 x 127 cm.

Skador, lagningar