493
70921

John William Edy

(England, 1760-1820)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
John William Edy
(England, 1760-1820)

Sjöslag, ett par.

Akvatintetsningar med kolorering, ca 1800. ca 47,5 x 70 cm.

Ej examinerade ur ramar. Missfärgningar, fuktskador, fläckar, revor och defekter.

Muut tiedot

Gamla mahognyramar.