Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
503
70937

MATBORD.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATBORD.

1800-tal. Fanerat med mahogny. Mässingsskodda fotavslutningar. Närmast runt på raka ben. Tre senare skivor, en fanerad. Total längd 234,5 (106+49,5+40+39), bredd 109, höjd 76 cm.

Ställvis maskstunget.