537
71005

FAT,

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
FAT,

porslin. Qing dynastin, 1800-tal. Runt med dekor i underglasyrblått av klippkust med figur i kanot. Diam 37 cm.

Kantnagg.