547
71025

BYRÅ.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
BYRÅ.

Tyskland, 1700-tal. Fanerad med valnöt, ek och lönn. Beslag av mässing. Svängd form. Tre lådor. Inläggningar av stjärndekor. Bredd 120, djup 62, höjd 81 cm.

Senare beslag, maskstungen, fanerskador, lagningar, kompletteringar.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

610. Bengt Orup, Untitled.
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
17 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
17 000 SEK