549
71029

SIDEBOARD.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SIDEBOARD.

Regency. Fanerat med mahogny och lönn. Beslag av mässing. Rektangulärt med rundade hörn. Fyra lådor. Inläggningar av stiliserade växter. Längd 155, djup 75, höjd 98 cm. Nyckel medföljer.

Senare beslag, fanerlagningar, smärre fanerskador.