Nordeuropa, 1800-tal. Mahogny och mahognyfaner. Skiva av vit marmor. En skåpdörr. Diam 43, höjd 77 cm.
Skiva med mindre nagg.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui