568
71071

MATTA.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Some partly a little harder wear, stains. The sides and ends have folding wear and minor damages.

Något ställvis lite hårdare slitage, fläckar. Sidorna med trampveck och smärre skador.

Muut tiedot