589
71123

A Japanese imari bottle, 18th Century.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Vasarahinta
3 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Height 15,5 cm.

Krackelyr, nagg.