623
71175

Ragnar Person

(Ruotsi, 1905-1993)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ragnar Person
(Ruotsi, 1905-1993)

Folksamling

Signerad RP. Duk 65 x 81 cm.

Obetydliga krackelyrer, skrapmärken samt ytsmuts.