Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
634
71201

Tsuguharu Foujita

(Japani, 1886-1968)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Tsuguharu Foujita
(Japani, 1886-1968)

Petit fille

Färglitografi, signerad EA. 19,5 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Blindstämpel. Pierre de Tartas, Paris.