634
71201

Tsuguharu Foujita

(Japani, 1886-1968)
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
239 - 287 EUR
271 - 325 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Tsuguharu Foujita
(Japani, 1886-1968)

Petit fille

Färglitografi, signerad EA. 19,5 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Blindstämpel. Pierre de Tartas, Paris.