642
72045

Klaus-Jürgen Schoen

(Saksa, 1931-2018)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Vasarahinta
5 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Klaus-Jürgen Schoen
(Saksa, 1931-2018)

Utan titel

Signerad och daterad a tergo K.J.Schoen 3/77. Duk 150 x 30 cm.

Smärre tryckmärke

Näyttelyt

Galleri Konstruktiv tendens, 1977.