648
71227

DAMARBETSBORD.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DAMARBETSBORD.

Gustavianskt. Fanerat med ek och alm. Beslag av mässing. Rektangulär delvis skinnklädd skiva. Raka ben. Tre lådor i sargen. Längd 107, 46, höjd 77 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskyltar, mittenlådan låst.