lapis lazuli, Kina. "Doctor´s lady". Längd 18,5 cm.
Obet kantnagg.
Alkuperä - Provenienssi
Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui