66
70131

SPEGEL,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
8 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL,

gustaviansk. Förgylld, bronserad och blåmålad. Krön med urna, bandrosett och räfflad medaljong. Höjd 130, bredd 59,5 cm.

Omarbetad, senare glas, dekorlagningar.