664
71251

GRÄDDSNÄCKA,

Lähtöhinta
8 000 SEK
764 EUR
868 USD
Vasarahinta
8 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
GRÄDDSNÄCKA,

silver. Svenska stämplar 1763. Invändigt förgylld. Dekor av sneda godroner. Fyra fötter. Bladornerad hänkel. Längd 16 cm.