666
71255

MATTA.

Lähtöhinta
4 000 SEK
388 EUR
443 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Some wear, stains, minor damages, one small repair. The ends have a few rows of knots missing.

Något slitage, fläckar, smärre skador, liten lagning. Kortsidorna saknar några knutrader.

Muut tiedot