675
71273

Oscar Björck

(Ruotsi, 1860-1929)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Oscar Björck
(Ruotsi, 1860-1929)

Ingen titel.

Signerad Oscar Björck och daterad 1884. Tusch 30 x 41 cm.