675
71273

Oscar Björck

(Ruotsi, 1860-1929)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Oscar Björck
(Ruotsi, 1860-1929)

Ingen titel.

Signerad Oscar Björck och daterad 1884. Tusch 30 x 41 cm.