68
70133

Anshelm Schultzberg

(Ruotsi, 1862-1945)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lisätietoja ja kuntoraportit
Marcus Kinge
Tukholma
Marcus Kinge
Asiantuntija Taide, Johtava Asiantuntija Grafiikka
+46 (0)739 40 08 27
Anshelm Schultzberg
(Ruotsi, 1862-1945)

ANSHELM SCHULTZBERG, olja på duk. Sign och dat 1899.

Fäbod i vinterlandskap. 40 x 63 cm.

Krackelyr.