695
71313

Bernard Neuville

(Ranska)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bernard Neuville
(Ranska)

Stilleben med vinbär och plommon

Signerad Bernard Neuville. Uppfodrad duk 65 x 54 cm.

Lagningar.