Motiv från Morgonbryggan och husen vid Sta Toras väg, Torekov
Signerad Ossian Elgström och daterad Torekov juni 1942. Akvarell 35 x 49 cm.
Gulnad
Muut tiedot
Originalkvitto daterat 10 feb 1942 medföljer
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui