706
71327

Ossian Elgström

(Ruotsi, 1883-1950)
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Ossian Elgström
(Ruotsi, 1883-1950)

"Galeas", motiv från piren i Torekov

Signerad Ossian Elgström och daterad Torekov 1938. Akvarell 24 x 31 cm.

Muut tiedot

A tergo originalkvitto.