713
71347

RYA, enl. uppg. Anna Molin, daterad 1938, 212,5 x 90.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Damages, mothdamages, holes, repairs.

Skador, malskador, hål, lagningar.

Muut tiedot