basalt. Wedgwood 1800-tal. Tekannan oval konturerad med dekor i relief av antikiserande motiv. Locket med krönande svan. Höjd 12.5 cm.
Pipen lagad. Locket med obet nagg. Mjölkkannan med spricka.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui