724
71381

Yrjö Edelmann

(Ruotsi, 1941-2016)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
7 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Yrjö Edelmann
(Ruotsi, 1941-2016)

Aftonmotiv med fiskebåt

Signerad Edelmann och daterad-61. Gouache 51 x 39,5 cm.