726
71389

RELIEFTAVLA,

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
96 - 143 EUR
108 - 163 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
RELIEFTAVLA,

Japan 1900-tal. Skuret ben på svärtad träplatta. Häger på bambugren. 45,5 x 30 cm.

Skador, saknar delvis delar.

Täydennyslista

Several parts are missing. Repairs to bird and branches.