743
71401

LAMPFOT.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LAMPFOT.

Senempire, 1800-tal. Förgylld och patinerad brons. Räfflat kolonnskaft på trepassformad fot. Dekor av akantus och lejontassar. Höjd exkl. elmontering 47 cm.

Lagningar.