Senempire, 1800-tal. Förgylld och patinerad brons. Räfflat kolonnskaft på trepassformad fot. Dekor av akantus och lejontassar. Höjd exkl. elmontering 47 cm.
Lagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui