80
71391

MATTA

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA

Partly harder wear, minor stains, folding wear, insignificant repair and mothdamages.

Ställvis hårdare slitage, smärre fläckar, trampveck, obet. lagning och malskador.

Muut tiedot