825
71557

Timo Solin

(Finland/Sverige, Syntymävuosi 1947)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Timo Solin

Kvinna med blått hår

Signerad Timo Solin och daterad -95. Bemålad plåt. Höjd 40 cm. Monterad på plexiglasplatta.