828
71567

MATTA.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly worn, stains, repairs.

Ställvis slitage, fläckar, lagningar.

Muut tiedot

Partly worn, stains, repairs.