832
71575

TALLRIKAR,

Lähtöhinta
2 000 SEK
194 EUR
222 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TALLRIKAR,

4 st, fajans. Delft 1700-tal. Runda (3) profilerad (1) med dekor i underglasyrblått av trädgårdsmotiv. Diam 21-23 cm.

Kantnagg. Glasyrsprickor (1 tallrik)