835
71581

TALLRIKAR,

Lähtöhinta
1 500 SEK
145 EUR
166 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TALLRIKAR,

3 st, fajans, 1700-tal, bl a Delft. Runda profilerade (2). Två med dekor i blått av amorin resp vaser med blommor samt en polykrom med fågel på kvist. Diam 22,5 cm.

Skador.