850
71617

MATTA.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Vasarahinta
6 600 SEK
MATTA.

Partly hard wear, stains, minor folding wear.

Ställvis hårt slitage, fläckar, smärre trampveck.

Alkuperä - Provenienssi

Köpmannen och mattsamlaren Lennart Larsson jr, Stockholm.

Muut tiedot