853
71619

GALLERIMATTA.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
474 - 569 EUR
543 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
GALLERIMATTA.

Partly some wear, stains, minor colour run areas, one repair. One end has a few rows of knots missing.

Ställvis något slitage, fläckar, smärre fällningar, lagning. En kortsida saknar några knutrader.

Muut tiedot