854
71621

KELIM.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KELIM.

Partly worn, stains, damages, repairs.

Ställvis slitage, fläckar, skador, lagningar.

Muut tiedot